LKS Wyzwolenie Simoradz - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Simoradz-Bąków

• autor: Sito, 2014-10-14 19:54

Mecz dwóch beniaminków A-klasy można nazwać meczem bez historii. A wszystko dlatego że goście zawitali na ul. Sportową w Simoradzu w 8 osobowym składzie, co rzecz jasna przłożyło się na wynik meczu i jego długość.

Simoradz wystąpił w następującym składzie: D.Żwirek - D.Orawski, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śledź -  J.Śledź, D.Duda, M.Homa, J.Szkutek  - P.Krupa,  M.Winiewicz

Po 20 minutach Wyzwolenie prowadziło 4:0 po dwóch bramkach Pawła Krupy, po jednej dołożyli Szymek Śledź i Maciek Winiewicz. Na tym spotkanie się zakończyło gdyż dwóch zawodników przyjezdnych doznali kontuzji i sędzia był zmuszony przerwać mecz.

Pruchna-Simoradz

• autor: Sito, 2014-10-14 19:44

W dniu 04.10.2014 drużyna Simoradza U19 gościła na boisku lidera tabeli LKS Pruchna U19.

Wyzwolenie wystąpiło w następującym składzie: S.Fuja - T.Staniek, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śledź -  D.Orawski, D.Duda, M.Homa, J.Szkutek (74' J.Rokowski) - R.Majko (65' D.Zamarski), W.Setnicki (35' P.Krupa)

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, jedna Nasza ekipa zaprezentowała się bardzo solidnie, przeprowadzając kilka bardzo ładnych, szybkich akcji. Lider z Pruchnej strzelił obydwie bramki po stałych fragmentach gry, wykorzystując bardzo dobre warunki fizyczne (wzrost) całej jedenastki. Druga połowa należała już do Simoradza który stworzył sobie kilka 100% sytuacji, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki.

Simoradz-Pogórze

• autor: Sito, 2014-09-28 16:41

W dniu wczorajszym Nasza drużyna U19 podejmowała na własnym stadionie ekipę z Pogórza.

Simoradz wystąpił w następującym składzie: S.Fuja - T.Staniek, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śledź -  D.Orawski, D.Duda, M.Homa, J.Szkutek (70' D.Zamarski) - J.Śledź (55' R.Majko), W.Setnicki (41' M.Winiewicz).

Mecz zakończył się porażką Wyzwolenia 2:4.

Bramki zdobywali M.Homa i D.Duda.

Następny mecz na wyjeździe w Pruchnej.

Brenna-Simoradz

• autor: Sito, 2014-09-28 16:34

W meczu 6 kolejki Simoradz zawitał na fatalnie przygotowane boisko Beskidu Brenna. Bardzo suche i nierówne boisko oraz bardzo ostra gra miejscowych uniemożliwiła wywiezienie kompletu punktów.

Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i tym samym pierwszym remisem drużyny Wyzwolenia w tym sezonie.

Simoradz wystąpił w następującym składzie:

S.Fuja - T.Staniek, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śledź (65' W.Setnicki) - J.Szkutek (41' D.Zamarski), D.Orawski, M.Homa, D.Duda - M.Winiewicz, J.Śledź

Bramki zdobyli: Daniel Orawski i Maciek Winiewicz.

Simoradz - Górki Wielkie

• autor: Sito, 2014-09-14 13:15

W dniu wczorajszym Nasza drużyna U19 podejmowała na własnym stadionie ekipę Spójnia Górki Wielkie.

Simoradz wystąpił w następującym składzie: D.Żwirek - T.Staniek, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śled -  D.Orawski, D.Duda (52' J,Szkutek), M.Homa, J.Śledź (68' D.Zamarski) - R.Majko (68' W.Setnicki), M.Winiewicz (77' J. Rokowski).

Mecz zakończył się zwycięstwem Wyzwolenia 3:1 po bramkach Daniela Orawskiego, Kuby Śledzia i Wojtka Setnickiego.

Zebrzydowice-Simoradz

• autor: Sito, 2014-09-12 11:17

W dniu 06.09.2014r o godz. 11.30 drużyna LKS Wyzwolenie Simoradz U19 gościła na stadionie Spójni Zebrzydowice.

Simoradz wystąpił w następującym składzie: D.Żwirek (41'S.Fuja) - T.Staniek, M.Bijok, B.Łata, Sz.Śledź - M.Homa, D.Orawski, D.Duda (58' D.Zamarski), J.Szkutek (65' J.Śledź) - M.Winiewicz, W.Setnicki (41'R.Majko)

Mecz zakończył się zwycięstwem Wyzwolenia, po bramce zdobytej w pierwszej połowie przez Maćka Winiewicz, po ładnej asyście Kuby Szkutka.

Następny mecz rozegrany zostanie w Simoradzu dn.13.09.2014r. o godz.16.00 z zespołem Górki Wielkie U19. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Simoradz-Strumień

• autor: Sito, 2014-08-31 17:39

W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Wisłę Strumień U19.

Simoradz wystąpił w składzie: S.Fuja - T.Staniek, M.Bijok, Sz.Śledź, B.Łata - D.Orawski, M.Homa (75' D.Zamarski), J.Szkutek, D.Duda (41' J.Śledź), M.Winiewicz ( 79' J.Rokowski), R.Majko ( 65' W.Setnicki).

Rezerwa: D.Żwirek, K.Kawulok.

Bramki dla Simoradza zdobyli: 70' W.Setnicki, 78' Sz. Śledź.

Mecz toczony na bardzo dobrze przygotowanym boisku, w szybkim tempie.

Od samego początku Nasza drużyna narzuciła swój styl gry, praktycznie przez całe spotkanie kontrolując jego przebieg. Ciekawe akcje z klepki, jak i dłuższe podanie czy wrzutki z boku, ciągle nękały obronę Strumienia.

Jednak dopiero w końcówce spotkania wprowadzony chwilę wcześniej przez trenera Marcina Sitko, Wojciech Setnicki wyprowadza ekipę Wyzwolenia na prowadzenie, zachowując się najprzytomniej w polu karnym, pakuje piłkę do siatki.

Drugą bramkę dokłada Szymek Śledź, idealnym strzałem z około 20 metrów w długi róg, tuż przy słupku. Tak więc 3 punkty zostają w Simoradzu. Kolejny mecz w sobotę 06.09.2014 o godz.11.30 na wyjeździe z Zebrzydowicami.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Juniorzy » A-klasa

Damiano: